X
سامانه های سازمانی

قدردانی کمیسیون امنیت ملی مجلس از مسئولان برگزاری مراسم اربعین حسینی


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عملکرد مسوولان برگزار کننده اربعینی حسینی را مورد تقدیر قرار داد و اظهار داشت: از لحاظ امنیتی مراسم اربعین خوب مدیریت شد و بدون کمترین حادثه ای انجام پذیرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، نوذرشفیعی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا، به جزییات جلسه عصر یکشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اشاره کرد و افزود: دراین جلسه درزمینه برگزاری با شکوه مراسم اربعین از وزارت کشور،سپاه،اطلاعات،سازمان حج و زیارت، نیروی انتظامی و راهور تقدیر و تشکر شد.


وی تعداد زائران حاضر و مدیریت مراسم را باشکوه دانست و تاکید کرد: دراین مهم، دو کشور ایران و عراق بخوبی عمل کردند و با وجود اینکه زائرین از 60 کشور حضور یافتند اما از لحاظ امنیتی مراسم اربعین خوب مدیریت شد و به رغم تهدیدهای احتمالی کمترین حادثه ای در این زمینه رخ نداد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد:علاوه براین، مدیریت خوب کاروان ها نشان داد که مدیریت ایرانی ها و عراقی ها بسیار قوی و موثر بوده است.

شفیعی اضافه کرد: با تمام این اوصاف با توجه به اینکه مراسم اربعین هرسال با شکوه تر برگزار می شود اما باید تلاش کرد نقایص احتمالی موجود برطرف شود.