X
سامانه های سازمانیارائه گزارش برنامه ها و اقدامات حج تمتع 94 به کمیسیون فرهنگی مجلس

رئیس سازمان حج و زیارت در آستانه برگزاری مراسم حج ابراهیمی، گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته در خصوص عملیات حج تمتع سال جاری به کمیسون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره جلسه روز گذشته کمیسیون فرهنگی،ادامه داد: در این  جلسه   "سعید اوحدی" میهمان کمیسیون فرهنگی قوه مقننه بود و گزارشی از برنامه‌های  این سازمان برای برگزاری حج تمتع امسال ارایه کرد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رییس سازمان حج زیارت  ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری  در زمینه استفاده از ظرفیته ای حج، خاطرنشان کرد:ما دراین راستا سعی کردیم با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری، برنامه‌ریزی مناسبی برای برگزاری باشکوه مراسم حج داشته باشیم.

طاهری افزود:رئیس سازمان حج همچنین توضیحاتی را درباره برنامه‌ریزی‌های انجام شده در جهت افزایش کیفیت درحج تمتع امسال و اینکه حجاج در بحث رفاهی،امنیتی و بهداشتی  مشکلی را نداشته باشند و همچنین  در راستای و بهداشت تغذیه ارایه کرد و به سوالات و نقطه‌نظرات نمایندگان  کمیسیون پاسخ  داد.
وی با اشاره به  فرمایشات سال گذشته رهبر انقلاب دراستفاده از ظرفیت عظیم حج، افزود: رئیس سازمان حج و زیارت دراین جلسه گفت که برنامه‌ریزی‌هایی در راستای استفاده بهینه از ظرفیت‌های حج و درجهت اقتدار معنوی مورد تاکید رهبرمعظم انقلاب  انجام شده تا درعرصه‌‌های مختلف حج برنامه‌ریزی داشته باشیم.